kresba tužkou, papír
20,5 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Tichý 41
suchá jehla, monotyp
12,5 x 14,8 cm
Signature: sign. PD Reynek
komb. technika, pastel, akvarel, papír
18,5 x 28 cm
Signature: sign. PD R. Hliněnský 69
Starting price: | CZK 4 000 |
1964 - 65
olej, plátno
78 x 97 cm
Signature: sign. LD Kryl 64-65
39,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Jiří John 1972
olej, plátno
92,5 x 22,5 cm
Signature: sign. DU Ovčáček 61, na rubu Eduard Ovčáček 1961,
Starting price: | CZK 50 000 |
suchá jehla 12/35
50 x 63 cm
Signature: sign. PD Jiří John 1967
Starting price: | CZK 28 000 |
měnitelný reliéf, malba, rytí, plechy, šrouby, mat
93,5 x 68 cm
Signature: na rubu přípis V. Janouškové
Starting price: | CZK 70 000 |
koláž ze steřelých papírů, fixy, karton
86 x 61 cm
Signature: sign. DU V.J. 1977, na rubu V Janoušková 1977
Starting price: | CZK 17 000 |
2000
plastika, osinkocement
v. 125 cm
Signature: sign. dole Věra Janoušková 2000
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, sololit
55 x 45 cm
Signature: sign. PD O. Janeček
Starting price: | CZK 38 000 |
kolorovaná froasáž
29,5 x 40,5 cm
Signature: sign. DU LN 10/5/79
Starting price: | CZK 16 000 |
koláž, kolorovaná froasáž
42,5 x 40 cm
Signature: sign. PD LN 2/5/80
Starting price: | CZK 20 000 |
akryl, plátno
99 x 99,5 cm
Signature: sign. PD Sopko 88
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, plátno
60 x 33,5 cm
Signature: sign. LD Vašíček 63
Starting price: | CZK 11 000 |
60 x 60 cm
Signature: sign. na rubu Sýkora 71
acryl, sololit
63 x 45 cm
Signature: sign. PD Z. Sion 95
42 x 50 cm
Signature: sign. DU j. vožniak
Starting price: | CZK 9 000 |
lité laky, lepenka
45 x 55 cm
Signature: sign. na rubu j. vožniak 1993
Starting price: | CZK 4 000 |
30 x 12 cm
Signature: sign. PN A. Born 83
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD M. Holý 63
olej, plátno
28 x 42 cm
Signature: sign. PD ota janeček 83
olej, plátno
75 x 51 cm
Signature: sign. PD V. Stratil 74
Starting price: | CZK 8 000 |
pastel, papír
28,5 x 20 cm
Signature: sign. PD O.J. - 91
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
45,5 x 77,5 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 1963
Starting price: | CZK 395 000 |
akvarel, karton
32 x 43 cm
Signature: sign. PD J. Jíra Zell am See 1965
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, karton
32 x 40 cm
Signature: sign. PD Josef Jíra 12.III.57
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 87
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 2 V. 93
olej, plátno
25 x 31 cm
Signature: sign. PN K. Teissig 72
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
30 x 34 cm
Signature: sign. na rubu Valter 1979
42,5 x 30 cm
Signature: sign. nezjištěna
komb. technika, karton
25 x 30 cm
Signature: sign. DU Zábranský
Starting price: | CZK 6 500 |
barevná litografie 8/200
19,5 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
litografie
45 x 35,5 cm
23 x 15 cm
Starting price: | CZK 9 000 |