olej, lepenka
39,5 x 45 cm
Signature: sign. PD Wohlrab 1942
Starting price: | CZK 11 000 |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
47 x 55 cm
Signature: sign. LD Multrus
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signature: sign. PD Ronek
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signature: sign. PD Jos. Svoboda
1921
akvarel, pastel, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. LD JU 21
Starting price: | CZK 8 000 |