malba tuší, karton
30 x 38 cm
Signature: sign. LD Corniche Marseille Piskač 1928
Starting price: | CZK 1 800 |
20. léta 20. stol.
akvarel, karton
43 x 30,5 cm
Signature: sign. PD W. N.
Starting price: | CZK 7 000 |
lavírovaná tuš, kvaš, karton
29 x 37 cm
Signature: sign. PD LP
Starting price: | CZK 3 500 |
1924
olej, plátno
130 x 95 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 120 000 |
kol. r. 1950
olej, plátno
46 x 86 cm
Signature: sign. PD Rabas
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
35 x 66 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 1928
Starting price: | CZK 28 000 |
1924
malba tuší, akvarel, karton
42 x 57 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček 4/8 24.
Starting price: | CZK 5 000 |
olejová tempera, lepenka
53 x 66 cm
Signature: sign. LD Karel Souček 42
olej, plátno
38 x 46 cm
kol. r. 1930
olej, plátno
81 x 60 cm
Signature: sign. LD Jan Slavíček
Starting price: | CZK 35 000 |
40. léta 20. stol.
olej, překližka
24 x 34,5 cm
Signature: sign. PD J. Slavíček
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
42 x 52 cm
Signature: sign. PD Weirauch 48
Starting price: | CZK 6 000 |
1916
akvarel, tužka, papír
19,5 x 22 cm, 21 x 25 cm
Signature: sign. PD Koupající VŠ 16, PD Píseň venkova V. Špál
olej, koláž, lepenka
88 x 63 cm
Signature: sign. DU Janošek IX 1965
Starting price: | CZK 65 000 |
komb. technika, tempera, vrypy
42 x 85 cm
Signature: sign. LD Šimotová 64
olej, plátno
85 x 80 cm
Signature: sign. LD Vašíček 75
Starting price: | CZK 25 000 |
koláž s malovanými akcenty
32 x 23 cm
Signature: sign. DU fára VIII/85
olej, sololit
15 x 11 cm
Signature: sign. PD Matal 84
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, sololit
15 x 11 cm
Signature: sign. LD Matal 84
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, sololit
15 x 11 cm
Signature: sign. LD Matal 84
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, sololit
17 x 25 cm
Signature: sign. LD Matal 82
Starting price: | CZK 14 000 |
komb. technika, olej, akvarel, tuš, koláž, plátno
38,5 x 55 cm
Signature: sign. PD Dlouhý 96
Starting price: | CZK 45 000 |
enkaustika, plátno, sololit
60 x 50 cm
Signature: sign. PD V. Kiml 70
Starting price: | CZK 48 000 |
akryl, karton
43 x 60 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko 1975
Starting price: | CZK 10 000 |
akryl, pastel, karton
36 x 45 cm
Signature: sign. LD Načeradský 85, PN Načeradský 85
Starting price: | CZK 9 500 |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signature: sign. PD Valter K 81
olej, lepenka
60 x 45 cm
Signature: sign. LD Chaba 81
koláž, kresba tuší, kvaš
24,5 x 34 cm
Signature: sign. PD AH 63
koláž, reliéfní chiasmáž
100 x 70 cm
Signature: sign. PD JK 68, na rubu JK 68
koláž, chiasmáž
70 x 50 cm
Signature: sign. PD JK 62
Starting price: | CZK 37 000 |
olej, plátno
35 x 21 cm
Signature: sign. PD V. Komárek
komb. technika, olej, tempera, sololit
80 x 60 cm
Signature: sign. PD O. Janeček
Starting price: | CZK 26 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
25,3 x 27,3 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 81
olej, plátno
63 x 94 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 64
Starting price: | CZK 68 000 |
komb. technika, kvaš, karton
24 x 33 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček
barevná litografie 116/200
35,5 x 24 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 84
Starting price: | CZK 5 500 |