komb. technika, karton
89 x 63 cm
Signature: sign. PD Janošek 65
Starting price: | CZK 35 000 |
50. léta
olej, lepenka
49,5 x 64 cm
Signature: sign. LD Jíra
olej, karton
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 1997
43 x 29 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 57
Starting price: | CZK 20 000 |
žloutková tempera, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. LD Jánuš Kubíček 1965
Starting price: | CZK 39 000 |
akvarel, papír
42 x 60 cm
Signature: sign. PD Lamr 86
Starting price: | CZK 9 000 |
tuš, akvarel, papír
28 x 20 cm
Signature: sign. PD Načeradský
Starting price: | CZK 3 500 |
olej, plátno
65 x 30 cm
Signature: sign. DU M. Netík 69
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. PN Paderlík 63
olej, plátno
45 x 45 cm
Signature: sign. LD Riedelbauch
Starting price: | CZK 10 000 |
61 x 42,5 cm
Signature: sign. LD K. Souček 64
Starting price: | CZK 5 000 |
50. léta
olej, plátno
94 x 71 cm
Signature: sign. LD K. Válová
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signature: sign. LD Vohrabal
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček 23
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, malířská lepenka
35 x 35 cm
Signature: sign. LD K. Hofman
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signature: sign. PD Fr. Holan 1944
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signature: sign. PD Fr. Holan 1937
Starting price: | CZK 8 000 |
22,5 x 37 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
tempera, lepenka
45 x 61 cm
olej, plátno
105 x 135 cm
Signature: sign. PD F. Jakub
Starting price: | CZK 75 000 |
1924
olej, lepenka
33 x 48 cm
Signature: sign. PD Jambor 1924
kol.r.1910
olej, plátno
55,2 x 45 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
36 x 51 cm
olej, překližka
50 x 61 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signature: sign. LD Kaván
1907
olej, karton
26 x 38 cm
Signature: sign. PD Kaván 07
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, karton
52 x 51,5 cm
Signature: sign. PD G. Mallý
Starting price: | CZK 52 000 |
olej, malířská lepenka
27 x 48 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 23
olej, lepenka
48 x 61 cm
olej, plátno
68 x 98 cm
Signature: sign. PD Alois Moravec 1939
olej, plátno
86 x 68 cm
Signature: sign. LD J. Obrovský 41
Starting price: | CZK 33 000 |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
46 x 36 cm
Signature: sign. PD V. Stříbrný
1914
olej, karton
51 x 68 cm
Signature: sign. PD J. Ullmann 1914
olej, lepenka
40 x 45 cm
Signature: sign. PD J. Adamíček 1935
Starting price: | CZK 6 000 |