cca 1900
komb. technika, papír
64 x 45 cm
Signature: sign. PD Mucha
Starting price: | CZK 160 000 |
olej, karton
22 x 27 cm
Signature: sign. LD Jos. Navrátil
Starting price: | CZK 200 000 |
22 x 27 cm
olej, plátno
66 x 80 cm
Signature: sign. PD Panuška
Starting price: | CZK 110 000 |
olej, dřevěná deska
28 x 40 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. LD Radimský
Starting price: | CZK 80 000 |
1910
olej, plátno
75 x 45 cm
Signature: sign. LD Jož. Úprka 10
Starting price: | CZK 55 000 |
olej, plátno
56 x 87 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch
Starting price: | CZK 300 000 |
olej, plátno
82 x 60,5 cm
Signature: sign. LD V. Beneš
Starting price: | CZK 70 000 |
olej, lepenka
25,7 x 30,3 cm
Signature: sign. DU Emil Filla 29
Starting price: | CZK 600 000 |
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signature: sign. PD M. Holý 29
Starting price: | CZK 78 000 |
olej, lepenka
39 x 29 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 43
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, plátno
34 x 47 cm
Signature: sign. vzadu A. Justitz
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
73,5 x 54 cm
Signature: sign. LD Kars 29
Starting price: | CZK 260 000 |
30. léta
olej, plátno
67 x 88 cm
Signature: sign. vzadu M. Kopf
Starting price: | CZK 140 000 |
olej, překližka
47 x 100 cm
Signature: sign. DU P. Kotík 42
Starting price: | CZK 90 000 |
přel.20.a30.le
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: značeno vzadu autorským razítkem Král
Starting price: | CZK 380 000 |
akvarel, karton
30 x 25 cm
Signature: sign. LD R. Kremlička
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
81,5 x 51 cm
Signature: sign. PD Coubine
kvaš, lepenka
48 x 70 cm
Signature: sign. LN Jos. Lada 50
Starting price: | CZK 480 000 |
olej, plátno
66 x 36 cm
Signature: sign. LD Zd. Sklenář 43
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, plátno
88 x 60 cm
Signature: sign. PD V. Špála 40
Starting price: | CZK 650 000 |
olej, dřevěná deska
101 x 121 cm
Signature: sign. PD Istler
Starting price: | CZK 95 000 |
olejové laky, drásaná kresba
40 x 60 cm
Signature: sign. vzadu Čestmír Janošek
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
116 x 82 cm
Signature: sign. LD J. Kotík XI. 56
Starting price: | CZK 190 000 |
olej, plátno
64 x 67 cm
Signature: sign. LD Lacina 69
Starting price: | CZK 98 000 |
akryl, lepenka
95 x 68 cm
Signature: sign. PD Načeradský 86
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signature: sign. DU I. Ouhel 87
Starting price: | CZK 31 000 |
olej, plátno
80 x 64 cm
Signature: sign. PD E.O., vzadu Eduard Ovčáček 1961
akryl, lepenka
52 x 78 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko
Starting price: | CZK 22 000 |
komb. technika, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Tikal 63
Starting price: | CZK 65 000 |
nitrolak, dřevěná deska
64,5 x 88 cm
Signature: sign. PD J. Vožniak
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
40 x 33 cm
Signature: sign. vzadu V. Boštík
Starting price: | CZK 6 000 |
komb. technika, sololit
15 x 10 cm
Signature: sign. PD F. Gross
Starting price: | CZK 2 500 |
olej, plátno
85 x 65 cm
Signature: sign. LD Chaba 88
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
56 x 35,5 cm
Signature: sign. LD Janeček