1913
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 1913
Starting price: | CZK 50 000 |
1915-19
olej, lepenka
32 x 32 cm
Signature: sign. LD Jar Král
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signature: sign. LD Jar Král 1930
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
67 x 54 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 40
Starting price: | CZK 78 000 |
olej, plátno
21 x 32 cm
Signature: sign. PD L. Kuba 1943
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
39 x 47 cm
Signature: sign. LD K L 39
Starting price: | CZK 145 000 |
olej, plátno
50 x 48 cm
Signature: sign. LN Pelc 57
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
58 x 69 cm
Signature: sign. LD E. A. Longen - Srní 27
olej, plátno
67,5 x 91,5 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 1941
olej, plátno
33 x 25 cm
Signature: sign. PD K. Souček
olej, plátno
75 x 65 cm
Signature: sign. PN F. Srp 1926
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
51 x 66 cm
Signature: sign. LN Fr. Srp 1931
olej, překližka
39 x 56 cm
Signature: sign. PD K. Srp
olej, karton
49 x 65 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota 1923 Pěčín
olej, plátno
50 x 90 cm
Signature: sign. PD Vaculka 43
Starting price: | CZK 14 000 |
1924
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. LD Bořivoj Žufan 24
Starting price: | CZK 17 000 |
olej, lepenka
36 x 52 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
bronzová plaketa
59 x 16,5 cm
Signature: sign. Nezjištěna
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signature: sign. LN Emil Filla 28
Starting price: | CZK 1 600 000 |
1922
olej, plátno
47 x 49 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 22
Starting price: | CZK 2 800 000 |