komb. technika, plátno
50 x 35 cm
Signature: sign. LN Aleš Veselý 1972
olej, sololit
70 x 50 cm
Signature: sign. PD Vohrabal
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
72 x 95,5 cm
Signature: sign. LD Vohrabal 70
kol. r. 1900
41 x 33 cm
Signature: sign. LD Z. B.
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček 30
Starting price: | CZK 19 000 |
kol. r. 1910
olej, překližka
40 x 50 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, lepenka
38 x 55 cm
Signature: sign. LD Cína Jelínek
kol. 1912
olej, plátno
52 x 40 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 26 000 |
olej, karton
40 x 53 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 38 000 |
20.léta
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, karton
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Kaván
olej, plátno
35,5 x 41,5 cm
Signature: sign. PD Lolek St.
Starting price: | CZK 16 500 |
kol. r. 1900
olej, překližka
31,5 x 45 cm
Signature: sign. PD P
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, malířská lepenka
26 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Jaro Procházka
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signature: sign. PD Jos. Svoboda
Starting price: | CZK 25 000 |
20. léta
olej, plátno
90 x 110 cm
Signature: sign. PD Škrdlík
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, lepenka
33,5 x 38 cm
Signature: sign. LD K. Špillar
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, překližka
40 x 30 cm
Signature: sign. LD Rudolf V. Špillar
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, dřevěná deska
54,5 x 47 cm
Signature: sign. PD Rud. Vejrych
24 x 32,5 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch 1950
olej, malířská lepenka
46 x 38 cm
Signature: sign. PN V. Beneš
Starting price: | CZK 37 000 |
olej, plátno
80 x 68 cm
Signature: sign. PD Bochořáková
olej, překližka
38 x 43 cm
Signature: sign. LD Drtikol 1943
olej, plátno
92 x 65 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 56 000 |
olej, plátno
38 x 90 cm
Starting price: | CZK 42 000 |
olej, plátno
60 x 82 cm
Signature: sign. vzadu Foltýn B. 1947
olej, lepenka
35 x 22 cm
Signature: sign. PD F. Gross
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross
Starting price: | CZK 14 500 |
olej, překližka
20,5 x 39 cm
Signature: sign. PU V. Hejna 41
olej, překližka
18,5 x 29,5 cm
Signature: sign. PN V. Hejna
Starting price: | CZK 3 000 |
olej, plátno
56 x 46 cm
Signature: sign. LD Hliněnský R. 46
Starting price: | CZK 14 000 |
1952
komb. technika, lepenka
43 x 52,5 cm
Signature: sign. PD K. Holan 52
olej, plátno
60 x 81 cm
Signature: sign. PD M. Holý 44
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, plátno
27,5 x 35 cm
Signature: sign. PN M. Holý 38
olej, plátno
72 x 55 cm
Signature: sign. PD Jiroudek
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 43