barevné křídy, pastel, karton
60 x 41 cm
Signature: značeno vzadu pozůstalostním razítkem
Starting price: | CZK 5 000 |
barevné křídy, pastel, karton
50 x 34 cm
Starting price: | CZK 3 000 |
kresba tuší, běloba, papír
20 x 14 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, karton
27 x 22 cm
Signature: sign. PD W.A.
Starting price: | CZK 19 000 |
38,5 x 55 cm
Signature: sign. PD Pelc 47
Starting price: | CZK 9 000 |
kresba pastelem, karton
29 x 20 cm
Signature: sign. DU Sklenář 70
Starting price: | CZK 9 000 |
30 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 44
Starting price: | CZK 55 000 |
30 x 40 cm
Signature: sign. LD Tichý 44
Starting price: | CZK 20 000 |
1917
malba tuší, papír
16 x 27 cm
Signature: sign. PD A. Wachsmann
Starting price: | CZK 9 000 |
22,5 x 16,5 cm
Signature: sign. LD Vodňany 1958 J. Zrzavý
Starting price: | CZK 39 000 |
bronz
v. 16,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 48 000 |
1924-25
4 x bronzová plastika
v. 19, 18, 19, 20 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 60 000 |
1911-12
bronz
v. 23 cm
Signature: neznačeno
bronz
v. 19 cm
Signature: sign. Horejc
sádrový reliéf
64 x 52 cm
Signature: sign. vzadu Janošek
Starting price: | CZK 8 000 |
glazovaná pálená hlína
36 x 36 cm
Signature: sign. dole Kutálek
modelářská hlína
v. 20 cm
Signature: sign. vzadu Lauda
Starting price: | CZK 6 000 |
bronz
v. 38 cm
Signature: sign. Štursa
mosaz, bronz
v. 30 cm
Signature: značeno Hotárek
40.léta 18.st.
olej, plátno
21,8 x 35,2 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 300 000 |
olej, plátno
65 x 100 cm
Signature: sign. PD K. Hofman 32
Starting price: | CZK 26 000 |
1903
olej, plátno
72 x 98 cm
Signature: sign. PD J. Honsa
Starting price: | CZK 80 000 |
1910-15
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 29 000 |
kol. r. 1915
olej, plátno
41 x 58 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 40 000 |
poč. 30.let
olej, plátno
43 x 55 cm
Signature: sign. PD Kaván v úctě
Starting price: | CZK 42 000 |
1895-1900
olej, plátno
52 x 72 cm
Signature: sign. LD Radimský
olej, překližka
74 x 100 cm
Signature: sign. PD K.J. Sigmund 1937
1922
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Foltýn 22M
Starting price: | CZK 550 000 |
olej, plátno
61 x 49 cm
Signature: sign. LD Foltýn 36
Starting price: | CZK 980 000 |
olej, překližka
25 x 30 cm
Signature: sign. PD G
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 120 000 |
2.pol.30.let
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 260 000 |
43,5 x 33,5 cm
Signature: sign. LD Endré Nemes
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak
Starting price: | CZK 160 000 |
olej, plátno
56 x 59 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, enkaustika, lepenka
37 x 27 cm
Signature: sign. LD Ant. Procházka 32
Starting price: | CZK 165 000 |