20,5 x 26 cm
Signature: sign. PD Jos. Navrátil
Starting price: | CZK 140 000 |
olej, lepenka
70,5 x 108 cm
Signature: sign. LD Porš Gustav
Starting price: | CZK 28 000 |
1901
olej, lepenka
135 x 65
Signature: sign. PD Aug. Satra 1901
Starting price: | CZK 60 000 |
1892
olej, dřevěná deska
28 x 50 cm
Signature: sign. PD H. Schweiger 92
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. LD J. Ullmann
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
62 x 84 cm
Signature: sign. PD J. Ullman
Starting price: | CZK 32 000 |
pol. 30.let
olej, plátno
54 x 82,5 cm
Signature: sign. LU J. Bauenfreund
Starting price: | CZK 275 000 |
olej, plátno
49,5 x 53,5 cm
Signature: sign. LD Čapek 39
Starting price: | CZK 780 000 |
olej, plátno
137 x 97 cm
Signature: sign. PN Emil Filla 35
Starting price: | CZK 1 600 000 |
olej, dřevěná deska
32 x 48,5 cm
Signature: sign. DU Emil Filla 28
Starting price: | CZK 680 000 |
akvarel, tuš, jap. papír
29 x 21,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn P
Starting price: | CZK 40 000 |
1924
tuš, tempera, karton
35,5 x 43 cm
Signature: sign. PD Foltýn 1924
Starting price: | CZK 165 000 |
komb. technika, karton
32 x 25 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 43
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
45 x 38 cm
Signature: sign. PD Kars
Starting price: | CZK 315 000 |
olej, plátno
76 x 92 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 240 000 |
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signature: sign. LD Jar. Král 1932
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signature: sign. PD Jar. Král 1940
Starting price: | CZK 425 000 |
olej, sololit
40 x 59 cm
Signature: sign. vzadu J.K.
Starting price: | CZK 49 000 |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 155 000 |
1909
olej, plátno
66 x 82,5 cm
Signature: sign. PD Kubišta 1909
Starting price: | CZK 2 000 000 |
olej, plátno
42,5 x 62,5 cm
Signature: sign. LD B. Lacina 15.7.1945
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, vosk. karton
38,5 x 28,5 cm
Signature: sign. LD Matal 47
Starting price: | CZK 37 000 |
olej. tempera, vosk. papír
82 x 64 cm
Signature: sign. PD Matal 48
Starting price: | CZK 46 000 |
komb. technika, lepenka
65 x 50 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka 27
Starting price: | CZK 190 000 |
akvarel, tuš, papír
20 x 28 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
45,5 x 30,5 cm
Signature: sign. PD V. Špála 44
Starting price: | CZK 220 000 |
kol. r. 1918
kolorovaný linoryt
42,5 x 35,5 cm
Signature: sign. PD V. Špála
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, plátno
27,5 x 34,2 cm
Signature: sign. PD V. Špála 33
komb. technika, papír
33,5 x 17,5 cm
Signature: sign. DU Tichý 41
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signature: sign. LD Tikal 44
olej, tempera, dřevo
25 x 39 cm
Signature: sign. PN Zerzavý 37
Starting price: | CZK 650 000 |
bronz
v. 18,5 cm
Signature: sign. dole Horejc
Starting price: | CZK 9 000 |
barevně glazovaná keramika
v. 37 cm
Signature: sign. DU Kutálek
1918
bronz
v. 35 cm
Signature: sign. na plintě Štursa 1918
Starting price: | CZK 30 000 |
barevně glazovaná keramika
v. 39 cm
Signature: sign. uvnitř Vaculková Ida 90
Starting price: | CZK 3 200 |
komb. technika
v. 80 cm
Starting price: | CZK 78 000 |