kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
dřevoryt 23/200
v 16,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 92
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Zd. Mézl
barevná litografie 23/150
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 92
kresba pastelkou
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Niederle
barevná serigrafie 23/190
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková 92
barevná litografie 28/100
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1992
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Michaela 1991
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 13 cm
barevný ofset
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD H. Storchová 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Knobloch
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl 1971
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: LD VIK-23 v tisku
v 11 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD monogram A. M. v tisku
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko, na rubu 2 x autorské razítko
lept, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 33,5 cm
dvoubarevný linoryt, autorský tisk
v 34 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Vl. Bauer
v 29,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
strukturální grafika, autorský tisk
v 23 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 1970
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Zdenka Táborská 1958
barevná litografie 19/75
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Chadima 88
litografie 176/200
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD K. Beneš 93
barevná litografie 67/100
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD K Chaba 82
barevná litografie 129/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A. Lamr