9 x 9 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
10,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
35 x 43,5 cm
Signatura: PD Otto Molitor
kresba tuší, akvarel
11,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno