suchá jehla, ruční papír 20/30
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1967, na rubu razítko pozůstalosti autora a podpis manželky
v 32 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 48 ✕ š 32 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
kresba tužkou, akvarel
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD monogram AK, na rubu razítko pozůstalosti autora
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 15/20
v 36,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
v 25,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD nečitelná, 1919 v tisku
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Olena Kulczycka, LD monogram v tisku
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, papír na kartonu
v 24,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
barevný lept 58/100
v 33 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD K. Ondreička 82
v 31 ✕ š 24 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1936
barevný grafický list, papír na lepence
v 26 ✕ š 25,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Callot Fec. zrcadlově v tisku
lept, akvarel
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vl Pukl 35
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V Mašek 44
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD A Eckener., RD A Eckner 1910 v tisku
barevná litografie 49/200
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Ctirad Stehlík