barevná litografie
v 26,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD A Born
lept 57/60
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A Born
grafický list
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Matal 85
grafický list
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Matal 85
barevná litografie, autorský tisk
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 81
barevná litografie 45/57
v 24 ✕ š 17 cm
Signatura: PD F. Gross 72
barevná litografie 67/75
v 37 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD A Born
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 74
barevný lept 11/30
v 24 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1987
lept, varianta s kresbou 1/1
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Anderle
v 40,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD M Švabinský
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
tisk, karton na plátně
v 140 ✕ š 165 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 11/14
v 37,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 75, na rubu Chudomel Jar.
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
barevná mezzotinta
v 40 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD A J Alex
v 11,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD V Špála
barevná litografie 431/500
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 99, Horst Bartnig v přebalu
serigrafie, autorský tisk 17/31
v 55 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M Luther
serigrafie, zkušební tisk
v 47,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD R. Rehfeldt 76
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 10,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD F Duša, LD monogram FD v tisku
dřevoryt, akvarel
v 15 ✕ š 10 cm