1877–1962
355
206 %
511 Kč
32 501 Kč
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
22 x 11 cm
Signatura: F. K.
suchá jeha
8,5 x 5,5 cm
Signatura: F. Kobliha
11,5 x 9,5 cm
Signatura: F. Kobliha
11,5 x 9 cm
Signatura: F. Kobliha
16 x 11,8 cm
Signatura: F. Kobliha
21,5 x 13,8 cm
Signatura: nesignováno