1906–1997
barevná serigrafie, autorský tisk
v 59 ✕ š 59 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná serigrafie 64/90
v 36,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vasarely
v 26,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Vasarely
barevná litografie 44/50
v 64,5 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Vaserely
serigrafie 20/90
v 31,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Vasarely
grafický list 21/40
v 95 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Vasarely
grafický list 21/40
v 95 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Vasarely
serigrafie, tisk
14,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie, tisk
13,5 x 17,5 / 18,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
19 x 20 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
11 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 20 cm
Signatura: neznačeno