litografie, akvarel
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Rudolf Jelínek, Rudolf Jelínek v tisku
litografie
v 22,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Rudolf Jelínek v tisku
kresba tužkou, alvarel
14,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudolf Jelínek
kresba tužkou, akvarel
14,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudolf Jelínek
31 x 22 cm
Signatura: Jelínek
sépie
31 x 22 cm
Signatura: Jelínek
1935 - 40
olej, plátno
85 x 75 cm
Signatura: R. Jelínek