barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
barevná litografie 60/125
21 x 29,5 cm (list)
Signatura: PD Kroča
mezzotinta 7/10
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Tesař (?) 86
kresba perem, papír na kartonu
14 x 9 cm (papír s kresbou)
Signatura: PD M. Koval 81 na kartonu
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Komárek 95
2 x zinkografie
14 x 9 / 9 x 13 cm
Signatura: 2 x PD Jiránek
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
ofset, 2 x tisk
20,5 x 9,5 / 31 x 25 cm
Signatura: 1 x UD V Komárek
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD V Komárek
5 x zikografie
30 x 40,5 cm (přebal)
Signatura: na přebalu V. Merta
olej, plátno
v 48 ✕ š 48 cm
Signatura: PD M. Netík 84
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
v 41 ✕ š 29 cm
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 43 ✕ š 26 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
zlacený olověný reliéf
v 29 ✕ š 17 cm
Signatura: na rubu raznicí O Zoubek
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
zlacený olověný reliéf
v 30 ✕ š 16 cm
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Chaba, na rubu 1996. Chaba
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, plátno
v 100 ✕ š 120 cm
Signatura: PD J. Jíra 83, na rubu J. Jíra 83–4
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 125 ✕ š 150 cm
Signatura: PD J. Jíra IV. 83, na rubu J. Jíra 83
olej, sololit
v 131 ✕ š 162 cm
Signatura: PD Fr. Ronovský 70-93
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
v 27,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD K . Haring
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
froasáž
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD monogram LN 13. 10. 92
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 9/10
v 52,5 ✕ š 73,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1980–82
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |