lept, akvatinta
v 8,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Liesler 45
3 x lept
24 x 31 / 22 x 26 cm
Signatura: 1 x PD monogram AK 54 v tisku
litografie
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD monogram KS 1947 v tisku
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
litografie, dřevoryt
13 x 8 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 1 x M Švabinský
3 x linoryt (5/15), 1 x barevný grafický list 5/170
20 x 20 / 25,5 x 19,5 cm
Signatura: 3 x D Švalbach 60
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Konůpek, LD monogram K 44 v tisku
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD monogram KPK
litografie
v 46 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD F Cremer 56
kresba tužkou, karton
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Sychra 1944
olej, lepenka
v 31,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LD LKuba
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba tuší, tužka, karton
v 25 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Lobo Paris 1945
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 30 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Drtikol 1943, na rubu monogram F. D. 4/11 1943
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 25 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Drtikol 1943, na rubu monogram F.D. 3/3 1943
akvarel, tuš, běloba
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Trnka 41
v 25 ✕ š 18,5 cm
Signatura: nezjištěna, LD I/I 1944
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 15 ✕ š 19,3 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 45
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, papír
v 8 ✕ š 23 cm
Signatura: PN Janeček 7. XI. 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
v 30,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Matal 51
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Matal, PN 27/8 – 50
olej, plátno
v 73 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Hella Guth 49
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 84 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 660 000 Kč |
olej, plátno
v 97 ✕ š 131 cm
Signatura: PD V. Beneš MCMLIX
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
akvarel, karton
v 30 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu adjustace V Beneš, PD a na rubu VI MCMLV
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |