1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 69
kombinovaná technika, koláž, karton
v 49,5 ✕ š 36 cm
olej, tempera, lepenka
28,5 x 21,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Josef Vyletal
28 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: UD Josef Vyleťal, monogram JV, LD J Vyleťal 1973
34 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram JV
22,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal
30 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J.V.
30 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: LD J. Vyleťal 1973, monogram JV
34 x 23 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal, monogram JV
34 x 20 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal, PD monogram JV
34 x 20 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, monogram JV.
olej, asambláž, vypalované dřevo, vrypy
17 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal