1855–1924
olej, plátno
118 x 98 cm
Signatura: PD JSchikaneder
kolem 1882
olej, plátno
51 x 63,5 cm
Signatura: LD J. Schikaneder
ocelorytina
7 x 5 cm
Signatura: na známce v tisku V. Fajt 1989
ocelorytina
7 x 5 cm