1913–1989
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD Bedřich Horálek 1937
barevná litografie, autorský tisk
33 x 47 cm
Signatura: PD B. Horálek
olej, plátno, lepenka
50 x 40 cm
olej, lepenka
23,5 x 36 cm
Signatura: PD B. Horálek 68
olej, lepenka
24 x 35 cm
Signatura: PD B. Horálek
olej, lepenka
24 x 35 cm
Signatura: PD B. Horálek
litografie
14 x 20,5 cm
Signatura: B. Horálek
litografie 1/100
33 x 47 cm
Signatura: B. Horálek
barevná litografie 32/200
29 x 44,5 cm
Signatura: B. Horálek
litografie
14 x 20,5 cm
Signatura: B. Horálek