1913–2008
45
163 %
900 Kč
2 600 Kč
litografie
v 14 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 87
1978, 1980
lept / suchá jehla
8 x 9,5 / 13,5 x 12 cm
Signatura: 2 x PD Em. Ranný (78, 1980)
akvarel
25 x 31 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1938
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968-
23 x 21,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1977
suchá jehla, autorský tisk
29,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1970, Em. Ranný na rubu
suchá jehla, autorský tisk
25 x 31,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1967
suchá jehla II., autorský tisk
29,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1970, na rubu Em. Ranný
16,5 x 23 cm
Signatura: Emanuel Ranný 1936
barevná litografie 22/90
49 x 37,5 cm
Signatura: PD Emanuel Ranný 90
suchá jehla 59/90
12 x 11 cm
Signatura: Em. Ranný
suchá jehla, autorský tisk
21 x 20,5 cm
Signatura: Em. Ranný 1988