Aukční katalog večerní aukce číslo 52
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek 1973
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
51 x 51 x 8 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na šítku M. Dobeš 1982
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
2004
akryl, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 04
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
akryl, plátno
130 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vladimír Kokolia 1998
lněná tkanina, dřevo, železné profily, kresba tužko
150 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2013
mýdlové bubliny s pigmenty, akryl, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil
Vyvolávací cena: | 960 000 Kč |