Aukční výstava:
15. 2. - 5. 3. 2023 (10:00 - 18:00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
pastel, ruční papír
v 77 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu K. Malich 2014
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
v 90 ✕ š 170 cm
Signatura: na rubu Mohr 94-95
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
asambláž, barva, sololit
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1998
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2 x akryl, plátno
2 ks 120 x 110 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Grygar 2010
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
barevné fixy, ruční papír
v 59 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1982
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevné fixy, karton
v 70 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1994/1997
barevná serigrafie, plátno 50/75
v 100,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD M. Nigro
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: LD R. Fila 89, na rubu na blindrámu R. Fila / 1989
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akryl, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu T. Rajlich 09
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 162 ✕ š 140 cm
Signatura: na rubu Lubomír Typlt 6. 5. 2001
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 130 ✕ š 162 cm
Signatura: UD Načeradský 2010, na rubu Načeradský 2011
olej, plátno
v 114 ✕ š 146 cm
Signatura: PN 2014 Načeradský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
vosk, olej, tuš, plátno
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2006
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
skleněný objekt, částečně broušené a leštěné topasové sklo
v 60 cm
Signatura: PD Wasserbauer
plastika, nerezová ocel, mramorová deska
v 110 ✕ š 70 ✕ h 60 cm
Signatura: dole na ocelové základně Dostál
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
3D tisk, polyester, akrylát, skelné vlákno
v 180 ✕ š 95 ✕ h 30 cm
Signatura: na rubu Pavla Nikitina / 2022
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |