30 let na trhu s uměním
Exkluzivní výběr obrazů
Aukční výstava:
5. 3. - 15. 3. 2020
(10.00 - 18.00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
olověná plastika
v. 39 cm
Signatura: sign. na plintě O Zoubek
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
63 x 48 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
matrice pro tisk strukturální grafiky
35 x 50 cm
Signatura: značeno na rubu V. Boudník 68
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno na desce
104 x 134,5 cm
Signatura: sign. PN Medek 1960
Vyvolávací cena: | 3 600 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, laky, písky, plátno
140 x 102 cm
Signatura: sign. UD Istler 65, na rubu Istler 1965
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
62,5 x 88 cm
Signatura: sign. LD Veselý 68
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
koláž, skleněné korálky, olej, monotyp, karton
30 x 24 cm
Signatura: sign. PD St. Podhrázský
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
55 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
1987 - 2007
3 x akryl, plátno
130 x 70, 130 x 100, 130 x 85
Signatura: sign. LD Málek II 1987 - IV 2007, LD Málek V 2004 - IV 2007, LD Málek II - V 007
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
rolář, karton
64 x 24,5 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kovová plastika, barva
v. 121 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
laky, email, olej, plátno
71 x 51 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1964
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, karton na lepence
47 x 27,5 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku František Hudeček / 1971
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
90 x 130 cm
Signatura: sign. PD Smetana 75., na rubu Jan Smetana / 1975
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
cínová plastika
v. 56 cm
Signatura: sign. ze strany Eva Kmenotvá
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
119,5 x 79 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 85
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 60 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 62
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD Fr. Hudeček 68
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kovový variabil
47,5 x 15 x 15 cm
Signatura: sign. nezjištěna
provaz, barva, deska
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 76. / 1. VI. 76
barevný pastel, ruční papír
100 x 70,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2001. II.
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
papírový reliéf, plaxi box
134 x 134 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72.
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
69 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2001
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1974
2011
akryl, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Grygar 2011
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
dřevo, sololit, akryl, dřevěná deska
95 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu H. Demertini 1965
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
pigmenty, ruční papír
59 x 49 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 97
kombinovaná technika, akryl, karton, koláž, kvaš
82 x 68 cm
Signatura: sign. PD monogram K 77
1980 - 1987
kombinovaná technika, olej, textilie, sololit
61 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD 80-87 M. Rittstein, na rubu M. Rittstein / 1980 - 87
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
akryl, plátno
140,5 x 145,5 cm
Signatura: sign. PD 81 / Sopko
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
140 x 115 cm
Signatura: sign. PN 37/1989 Anderle
2002
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD Róna 02 IX., na rubu na blindrámu J. Róna / 02 IX.
2010
olej, plátno
145 x 200 cm
Signatura: sign. LD Typlt 10, 28. 11. 2010 Lubomír Typlt
opticko-kinetický reliéf, asambláž, textilní pásky,
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Alberto Biasi 1974
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
hřeby, barva, deska
50 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Bernard Aubertin 1969