komb. technika, akvarel, pastel, papír
21,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
suchá jehla 29/44
11,6 x 14,6 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 46
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |
litografie 11/20
19 x 32 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1944
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, karton
58 x 37 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
17 x 29 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. LD Smetana
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 35,2 cm
Signatura: sign. LD Šíma 934
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kresba pastelkou, karton
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 32
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 34 cm
Signatura: sign. PD Š. 1933 Maruši
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1918
15 x 15 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Hofman
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
22 x 33 cm
Signatura: sign. DU Janeček 48
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1918
14 x 14,5 cm
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, lepenka
57 x 43 cm
Signatura: sign. LN A. Kučera 35
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 65 cm
Signatura: sign. PN A. Kučera 37
1918
kolorovaný linoryt
20 x 15 cm
Signatura: sign. PD V Špála
komb. technika, tuš, kvaš, karton
30 x 16 cm
Signatura: sign. LD F. Wolf 46
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
pastel, papír
11 x 10 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
komb. technika, lept, dřevořez
34 x 24,5 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1967
strukturální grafika
10 x 25 cm
Signatura: sign. DU V. Boudník 1961
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, sololit
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 76
olej, překližka
22 x 26 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 1975
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD Istler 58
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
koláž, tuš, karton
28 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, dřevěná deska
37,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD Kafka 70/8
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, olej, olej. laky, koláž, překližka
75 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, olej, vrypy, obtisky, plátno
65 x 46 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signatura: sign. na rubu K. Vaca 1966
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
monotyp
39 x 27 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, suchá jehla, malba, vrypy 3/20
70 x 55 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
tónovaná pálená hlína s polychromií, plastika
v. 29 cm, hl. 27,5 cm
Signatura: značeno na vnitřní straně náběhu ramene O. Gutfreu
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 102,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 40
1904
olej, lepenka
55 x 37 cm
Signatura: sign. PD Kubišta B. 19. II. 1904
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |