27 |

Lying

Item code: 38139

kolem roku 193

olej, plátno

50,5 x 65 cm

Signature: Gr. Musatov

Authentication by PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Starting price: CZK 110 000
Sign in to see the hammer price.