gouache, carton
h 15 ✕ w 12 cmSignature: MD Kupka, Kupka 3/VI 31 on the back
Provenance: ze sbírky JUDr. Prokopa Tomana (1872–1955), pražského právníka, jehož nejvýznamnějším dílem je „Nový slovník československých výtvarných umělců“, který poprvé vyšel v roce 1936, 5. vydání v roce 2000.
framed, mounted, glassed, dedication on the back, professional expertise PhDr. Rea Michalova, Ph.D.
Starting price: | CZK 220 000 |