1900–1974
89
118 %
4 760 000 CZK
410 CZK
8 000 000 CZK
pastel, papír
45 x 31,5 cm
Signature: sign. PD F.M. 31
Starting price: | CZK 65 000 |
litografie 32/35
44 x 29 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 67
Starting price: | CZK 4 000 |
tuš, kvaš, karton
23,5 x 36 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 46
Starting price: | CZK 80 000 |
tužka, pastel, papír
40 x 50 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 1944
Starting price: | CZK 50 000 |