grafit, papír
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1993
2 x barevná serigrafie (5/95, 13/95)
21,5 x 6 / 20 x 6 cm
Signatura: 2 x PD Arna Juračková 91
litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Karel Navrátil 41
v 16,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
litografie, ruční papír
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku
dřevoryt, papír na kartonu
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
dřevoryt, papír na kartonu
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: PD K. Koubek
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
lept 166/200
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jirků, 99 Boris Jirků v tisu
v 18 ✕ š 15 cm
Signatura: PD K. Němec, monogram KN v tisku
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
litografie
v 21,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Engelmüller, LD monogram FE v tisku
litografie
v 22,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Rudolf Jelínek v tisku
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K Jílek 25
v 16,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD A Moravec, LD Moravec v tisku
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968
barevná litografie
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný
litografie, akvarel
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Rudolf Jelínek, Rudolf Jelínek v tisku
barevná litografie
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: UD monogram KS v tisku
kresba tužkou, kvaš
v 16 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Géza Tallián, UD 23 prosince 852
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
originální černobílá fotografie
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD 1963 F. Hořava
olej, lepenka
v 29,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PN F. Hořava
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Prav. Kotík 1921, P. Kotík
litografie
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná grafická technika, papír na kartonu 73/100
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD R. Jančovič
lept, papír na kartonu 52/100
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Dušan Grečner 1987
1985, 1987
2 x lept (88/100, 52/100)
16 x 9,5 / 16 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD H. Kisza (85, 87)
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku