Autor neurčen
Zimní krajina

olej, lepenka

v 33 ✕ š 66 cm

Signatura slovně: PD K. Košárek 85

rámováno

Konec: 03. 09. 2020 21:45

Vyvolávací cena: 600 Kč

Konec: 05. 08. 2020 21:30

Vyvolávací cena: 600 Kč

Související kategorie