Zelený prostor

Kód položky: 56307

olej, plátno

v 70 ✕ š 80 cm

Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982

na rubu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová , Ph.D.

Nenechte si ujít