Zátiší s podnosem a lahví vína

olej, plátno

v 69,5 ✕ š 78,5 cm

Signatura slovně: na rubu X. Krejčí

nerámováno

Konec: 06. 05. 2021 20:15

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Související kategorie