v 19 ✕ š 25 cmSignatura slovně: PD A. Derain
Provenience: Rieunier (S. V. V.), Francie, 27. 3. 2006; Bassenge, Berlín, Německo, Moderne Kunst Teil I, 27. 5. 2017, pol. 8042
rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu štítek aukčního domu Bassenge, Berlín, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.