barevná litografie 6/17
Signatura slovně: PD J. Sedláček 63
rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla, zažloutlý papír
Konec: 12. 01. 2022 20:40
Nenechte si ujít