Zátiší

Kód položky: 60842

barevná litografie 6/17

v 32 ✕ š 46 cm

Signatura: PD J. Sedláček 63

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla, zažloutlý papír