Autor neurčen
Zátiší

olej, plátno

v 49 ✕ š 60 cm

Signatura slovně: PD nečitelná

rámováno, LD poškozené plátno cca 1 cm

Konec: 22. 07. 2021 20:45

Vyvolávací cena: 100 Kč

Konec: 24. 05. 2021 21:30

Vyvolávací cena: 500 Kč

Související kategorie