Z drůbežárny

Kód položky: 58615

olej, lepenka

v 33 ✕ š 23 cm

Signatura: PD Blažek 1968

rámováno, zaskleno, na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla

Nenechte si ujít