olej
olej, sololit
v 52 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Jílek
olej, plátno
v 76 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Jan Jílek 44
olej, překližka
v 41 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jan Jílek 67
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jan Jílek 59
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Jílek 57
v 48,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram P. K.