Venkovský motiv

olej, lepenka

v 50,5 ✕ š 71 cm

Signatura slovně: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský

rámováno, na rubu autorský štítek s popisem díla, na rubu přípis autorem o voskování díla z roku 1984

Konec: 03. 10. 2022 21:40

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Související kategorie