olej, lepenka
Signatura slovně: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský
rámováno, na rubu autorský štítek s popisem díla, na rubu přípis autorem o voskování díla z roku 1984
Konec: 03. 10. 2022 21:40