Venkovský motiv

Kód položky: 63930

olej, lepenka

v 50,5 ✕ š 71 cm

Signatura: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský

rámováno, na rubu autorský štítek s popisem díla, na rubu přípis autorem o voskování díla z roku 1984