V březnu na vožických polích a kopcích

Kód položky: 64529

olej, lepenka

v 21,5 ✕ š 31 cm

Signatura: LD O Bubeníček, na rubu Ota Bubeníček

rámováno, zaskleno, na rubu název díla autorem