U pramene

Kód položky: 56640

olej, plátno

v 70 ✕ š 100 cm

Signatura: PD V. Košvanec, na rubu na štítku Vlastimil Košvanec

rámováno, na rubu autorský štítek s popisem díla a potvrzením pravosti