Autor neurčen

Teatre Majestic - k revuální operetě Kamelot a baletka

Kód položky: 63881

akvarel, tuš, karton

v 18,5 ✕ š 31,5 cm

Signatura: neznačeno

volný list, autorství připisováno Antonínu Pospíšilovi