Svatební košile K. J. E.

suchá jehla, akvarel, pastel

v 20,5 ✕ š 14 cm

Signatura slovně: PD J. Jíra 98

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 17. 09. 2021 21:04

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Související kategorie