Topoly u rybníka

Kód položky: 60025

1902

olej, lepenka

v 22 ✕ š 32,5 cm

Signatura: LD Aug. Satra 1902

Vystavováno: Výstava "Julius Mařák a jeho škola" v Obecním domě pražském, duben - červen 1929

rámováno, zaskleno, LD název díla autorem, na rubu štítek výstavy s popisem díla