Strojek

kombinovaná technika, pastel, akvarel

v 25,5 ✕ š 15,5 cm

Signatura slovně: PN F. Gross 46

rámováno, zaskleno

Konec: 04. 11. 2021 21:30

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Související kategorie