Střelnice

zinkografie, akvarel

v 29 ✕ š 39 cm

Signatura slovně: PD Toyen 39 v tisku

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 30. 09. 2021 21:06

Vyvolávací cena: 6 000 Kč