Sninské vesnice

Kód položky: 63404

kombinovaná technika, plátno

v 70 ✕ š 70 cm

Signatura: LD Dominik Mareš, na rubu Dominik Mareš

rámováno, na rubu název díla autorem a dva štítky s popisy