2000
olej, plátno na lepence
Signatura slovně: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
rámováno, na rubu název díla autorem
Konec: 22. 07. 2021 22:00
Konec: 12. 12. 2018 21:00
Nenechte si ujít