Přátelská formace

2000

olej, plátno na lepence

v 41 ✕ š 33 cm

Signatura slovně: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005

rámováno, na rubu název díla autorem

Konec: 22. 07. 2021 22:00

Vyvolávací cena: 3 700 Kč

Konec: 12. 12. 2018 21:00

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Související kategorie