Potkání s Magrittem

Kód položky: 63038

2007

olej, plátno

v 85 ✕ š 110 cm

Signatura: UD Filandr 07

Vystavováno: Výtvarné centrum Chagall v Ostravě, 2007

rámováno, na rubu štítek s popisem díla