Dr. Fr. L. Rieger

1901

litografie

v 30 ✕ š 27 cm

Signatura slovně: PD M Švabinský

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 18. 05. 2022 21:20

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Související kategorie